Poznajmy się!

Szkoła Tańca PRO-DANCE

Tworzymy mobilną szkołę tańca, gdzie pasją do tańca zarażamy dzieci w szkołach i przedszkolach.

Nasi instruktorzy nie tylko wprowadzają dzieci w tajniki tańca, ale także przygotowują przyszłe pary młode do pierwszego tańca.

Wszystko zaczęło się od pasji, która była obecna w domu od zawsze.
PRO-DANCE to firma rodzinna, która zjednoczyła naszą miłość do tańca i pragnienie dzielenia się nią z innymi.

Naszym celem jest rozwijanie talentów i pasji każdego dziecka, inspirując do odkrywania piękna tańca i pozytywnego wpływu, jaki ma na rozwój osobisty. Widzimy taniec jako nie tylko formę ekspresji artystycznej, ale również drogę do samorozwoju i budowania pewności siebie.

Dążymy do stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni, gdzie taniec jest połączeniem radości, pasji i zespołowego ducha. Nasi uczniowie mają możliwość poznawania różnorodnych stylów tańca, rozwijania swoich umiejętności, a przede wszystkim zabawy.

Nieustannie się rozwijamy, aby zapewnić naszym uczniom jak najlepsze doświadczenia taneczne. Długoterminowo planujemy otworzyć własne studio, aby móc zapewnić im jeszcze lepsze warunki i możliwości rozwoju.

W szkole tańca PRO-DANCE spotkasz profesjonalną i przyjazną atmosferę, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności i pasję. Będziemy odkrywać nowe ruchy, tworzyć magiczne choreografie i wspólnie cieszyć się każdą chwilą spędzoną na parkiecie.

Dołącz do nas i razem odkrywajmy magię tańca. W PRO-DANCE nauczysz się tańczyć sercem i duszą, a także poznasz wspaniałych ludzi, którzy podzielają tę samą namiętność.

Niech taniec stanie się Twoją inspiracją i źródłem energii. Czekamy na Ciebie, abyśmy razem tworzyli szkołę tańca PRO-DANCE!

Zespół

Założyciele

Oskar Żołądkiewicz

Jestem zawodowym tancerzem, reprezentującym najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Moja pasja do tańca wyrosła we mnie już w dzieciństwie i od tego czasu towarzyszy mi każdego dnia. Po ukończeniu Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyłem kwalifikacje pedagogiczne w stopniu magisterskim oraz dyplom instruktora tańca sportowego.

Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi sprawia, że prowadzenie zajęć staje się dla mnie nie tylko pracą, ale także przyjemnością. Moje wykształcenie pozwala mi na wprowadzanie nietuzinkowych i atrakcyjnych elementów podczas zajęć, które zawsze kończą się wesołymi momentami.

Adrianna Peller

Idąc w ślady mojego utalentowanego Brata, spróbowałam swojego szczęścia w Tańcu Towarzyskim. Jednak szybko zrozumiałam, że moja energia i pasja potrzebują czegoś więcej, czegoś bardziej ekspresywnego. To wtedy zaczęłam tańczyć HIP-HOP, a później odkryłam w sobie miłość do Breakdance’u.

Razem z Bratem tworzymy niezwykłą szkołę tańca PRO-DANCE. Uzupełniamy się wzajemnie w różnych dziedzinach tanecznych, a nasza wspólna pasja sprawia, że praca jest dla nas prawdziwą przyjemnością.

Jestem przekonana, że taniec to nie tylko forma ekspresji artystycznej, ale również źródło niesamowitych endorfin i radości. Wiem, jak ogromny wpływ ma na rozwój dzieci i młodzieży, dlatego razem z Bratem postanowiliśmy zarażać naszą miłością do tańca innych.

Zespół

Instruktorzy

AGNIESZKA KUREK “Ciocia Żaba”

Dyplomowana Instruktorka Tańca, Akrobatyki, Sportu i Rekreacji.

Tancerka estradowa i teatralna oraz choreograf. Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą, kochającymi taniec tak jak ona. Na zajęciach tworzy niepowtarzalną atmosferę zabawy, ale i nauki, a przede wszystkim twórczego współdziałania, dzięki czemu jej zajęcia cieszą się niesłabnącą popularnością już od 2002r. Absolwentka Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, gdzie studiowała Jazz. Trenerka reprezentacji Polski w tańcu Synchro Dance oraz Mistrzów Polski.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia Mix Dance oraz Akrobatykę.

ALEKSANDRA GÓRALCZUK

Dyplomowana Instruktorka Tańca.

Przygodę z Tańcem Towarzyskim rozpoczęła w wieku 10 lat zdobywając klasę taneczną „A” w obu stylach tanecznych. Finalistka mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotna medalistka turniejów Grand Prix Polski.

Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi od 2015 r. Jest osobą pogodną i bardzo otwartą, dzięki czemu szybko nawiązuje kontakt ze swoimi uczniami.

Taniec jest jej nieodłączną pasją od dziecka, z którą wiąże swoją przyszłość.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia Mix Dance oraz Balet.

ALEKSANDRA KILCZEWSKA

Dyplomowana Instruktorka Tańca.

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Łodzi – Choreografia i Teoria Tańca oraz Akademii Muzycznej im Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów – Choreografia i Technika Tańca w Warszawie.

Aleksandra jest pierwszą w Polsce profesjonalną tancerką specjalizującą się w tańcach Iranu, Afganistanu i Azji Centralnej. Za swoją misję uważa promowanie kultur poprzez taniec i edukację, oraz pokazywanie tańca w jego autentycznej formie. Poza tańcami etnicznymi, jako absolwentka studiów z choreografii i technik tańca, zajmuje się również tańcem współczesnym i jazzowym. Uwielbia uczyć i zarażać pasją do tańca!

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia Mix Dance oraz Balet.

ANNA KITOWSKA-BIENIEK

Dyplomowany Instruktor Tańca oraz Nauczycielka Edukacji Wczesnoszkolnej.

Absolwentka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi – Choreografia i Technika Tańca.

Przez wiele lat była instruktorem tańca i głównym choreografem w dziecięcym łódzkim zespole pieśni i tańca „Pędziwiatry”, gdzie jako mały szkrab zaczęła swoją niekończącą się przygodę z tańcem, muzyką i śpiewem. Kontynuowała ją trenując taniec sportowy w klubie „Jaszczur”. Ania to wulkan energii niewyczerpywalnej, zaraża optymizmem i atencją do tańca. Dynamiczny, kreatywny instruktor i choreograf o szerokim uśmiechu od ucha do ucha. Prywatnie uwielbia sushi i spacery z psem Dumbo.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia z Mix Dance i Baletu.

ANNA KOPER

Dyplomowana Instruktorka Tańca

Absolwentka Wyższej Szkoły Trenerów, gdzie ukończyła kierunek „taniec sportowy” i zdobyła tytuł trenera tańca.

Tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca dzieci jak i dorosłych. Była członkini kadry Polski w tańcu integracyjnym, gdzie zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz IV miejsce na Mistrzostwach Europy. Oprócz tańców latynoamerykańskich specjalizuje się również w Boogie Woogie, gdzie jest II-Vice mistrzynią pucharu Polski w latach 2017-2019. Brała również udział w różnych produkcjach telewizyjnych, takich jak: serial „Bodo”, „Jaka to melodia”, otwarcie olimpiady „The World Games” Wrocław w 2017 roku. oraz „World Of Dance” w 2018 r.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia Mix Dance oraz Balet.

ANNA AMY WOŹNICA

Z zawodu Cukiernik, lecz od zawsze uwielbiała występy przed kamerą i dużą publicznością. 

Instruktor Tańca z wieloma muzycznymi pasjami. Od najmłodszych lat na swoim koncie ma wiele występów wokalno-tanecznych. Aktywna na zawodach tanecznych jak i taneczno-wokalnych, TIK-TOKerka

Dzięki wielu pasjom, Ania tworzy nietuzinkowe zainteresowanie na zajęciach oraz zaraża swoją niepowtarzalną energią.

Na co dzień charytatywnie wspomaga świetlice ukraińsko-polską w Halinowie jako animator.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia z HIP-HOP’u oraz Mix-Dance.

EWELINA MIKOŁAJEWSKA

Dyplomowana Instruktorka Tańca.

Tancerka najwyższej klasy tanecznej „S”. Na swoim koncie ma wiele tytułów, m.in. Mistrzyni Polski, finalistka Mistrzostw Świata czy finalistka najstarszego i najbardziej prestiżowego na świecie turnieju Blackpool.

Ewelina bierze czynny udział w telewizyjnych wydarzeniach oraz pokazach tanecznych. Jej taniec można było podziwiać m.in. w programach „Jaka to melodia” czy na deskach teatru muzycznego „Variete” w Krakowie.

Dzięki wytrwałości i pracowitości, taniec stał się jej życiową pasja. Jest doświadczoną Instruktorką, która uwielbia pracę z dziećmi małymi i starszymi. Na zajęciach zaraża pozytywną energią.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia Mix Dance oraz Balet.

MICHAŁ PULCZYŃSKI

Dyplomowany Instruktor Tańca.

Michał swoją przygodę z tańcem sportowym rozpoczął już w piątej klasie szkoły podstawowej.

Aktywnie kontynuował swój rozwój w wielu Warszawskich oraz Łódzkich klubach tańca towarzyskiego.

Dzięki wieloletniej pracy, ma na swoim koncie wiele osiągnięć w ogólnopolskich jak i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego m.in. czwarte miejsce w finale klasowych mistrzostw Polski oraz zdobycie tanecznej klasy „A” zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. 

Nieprzerwanie od 2017 roku, prowadzi zajęcia z tańca dla dorosłych i najmłodszych. Dzięki swojej otwartości, nawiązuje świetny kontakt z kursantami.

W Szkole Tańca PRO-DANCE zajęcia Mix-Dance.

WIKTORIA MIRECKA

Instruktor Tańca, Tancerka Jazzowa.

Wiktoria przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat, który stał się jej całym światem.

Od samego początku tanecznej kariery, Wiktoria specjalizuje się w jazzie, modernie i show dance. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w małym studiu pod Warszawą, a od 5 lat jest częścią polskiego zespołu jazzowego, z którym zdobyli wiele osiągnięć, m.in. Tytuł Mistrzów Polski, które od 2019 roku zostało obronione w kategorii formacji dorośli jazz jak i modern 3 razy czy tytuł Mistrzów Świata. 

Wiktoria prowadzi zajęcia z dziećmi oraz młodzieżą na każdym poziomie zaawansowania. Nieustannie szkoli swoje umiejętności u najlepszych polskich i zagranicznych instruktorów.

W Szkole Tańca PRO-DANCE prowadzi zajęcia z Mix-Dance oraz Balet.

Dołącz do naszego zespołu
PRO-DANCE w Warszawie!

Poszukujemy Instruktorów pełnych pasji i zaangażowania. 

Masz doświadczenie jako instruktor tańca? 

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do aplikowania i wspólnej pracy!